O mnie

Zanim zaproszę Was do zapoznania się z zamieszczoną tu częścią moich zdjęć, postaram się Wam krótko przybliżyć moją osobę.

Jestem kochającą życie, pogodną osobą, która ma to szczęście łączyć pracę ze swoją pasją.

Ukończone Wyższe Studium Fotografii AFA we Wrocławiu oraz lata doświadczenia w tworzeniu reportaży ślubnych pozwala mi na sprawne wychwytywanie swoim aparatem tych ulotnych momentów, na których Wy i Wasi goście weselni wspólnie przeżywacie jeden z najważniejszych dla Was dni w życiu.

Bardzo lubię pracę z ludźmi. Wszystkie moje udane sesje fotograficzne, które miałam przyjemność przeprowadzać miały jeden wspólny mianownik – wzajemne darzenie się sympatią między moimi klientami, a mną.

Zależy mi na tym, żebyście mnie polubili i czuli się całkowicie swobodnie zarówno w moim towarzystwie, jak i przed moim obiektywem. Łatwo nawiązuję dobry kontakt z nowymi osobami i jestem przekonana, że z Wami też tak będzie!

Najpierw w umówionym przez nas terminie przed Waszymi zaślubinami obowiązkowo spotykamy się w kawiarni, byśmy mogli się zapoznać, porozmawiać o tym, jak wyobrażacie sobie Wasze idealne zdjęcia z wesela i jakie są Wasze oczekiwania, co do nich oraz żebyście mogli przekonać się, że nie gryzę, a wręcz przeciwnie – mam łagodne usposobienie.

Resztę zostawiacie mnie, a ja już zadbam o to, żebyście mieli wyjątkowe zdjęcia, do których ze wzruszeniem będziecie mogli wracać

Opinie o mnie:

Dorota i Bartek

Dorota i Bartek

"Wesele jest raz w życiu, przynajmniej tak myślimy za pierwszym razem. Chcemy, żeby ten moment był wyjątkowy, chcemy zapamiętać go na całe życie. Nośnikiem naszej pamięci są fotografie. Joanna to doskonała obserwatorka, która dostrzega to, o czym sami, w natłoku codziennych spraw, zapominamy. Portretuje momenty pełne uczuć, emocji i wzruszeń, do których będziemy wracali latami. Asia jest jest nie tylko dobrą obserwatorką, jest też świetną słuchaczką wrażliwą na potrzeby, często zestresowanej, rozemocjonowanej Młodej Pary. Efekt jej pracy dostarczony zostaje w formie, które absolutnie odpowiada wysmakowanemu, zindywidualizowanemu charakterowi zdjęć. Gdybym brała ślub raz jeszcze to tylko z Asią"

Basia i Krzysiek

Basia i Krzysiek

"Asiu, dziękujemy Ci za cudowne zdjęcia!! Chyba w lepsze ręce niż Twoje nie udałoby się nam trafić. Zdjęcia są prześliczne a nasi goście nie czuli skrępowania i zachowywali się naturalnie. Górska sesja poślubna wypadła meega swietnie, polecamy wszystkim Twoje usługi z czystym sumieniem "

Natalia i Tycjan

Natalia i Tycjan

"WOOOOOW!!!!
Super!!! Mieliśmy wspaniałą sesję przedmałżeńską i super ślub. Asia miała w tym duży udział. Jak się tylko poznaliśmy zaiskrzyło między nami i nie mieliśmy żadnego uczucia skrępowania. Następnego dnia na ślubie zachowanie naszych gości przed obiektywem potwierdziło nasze zdanie, że Asia nie zastrasza nawet najbardziej wstydliwych. Wspaniale potrafi poruszać się pomiędzy gośćmi i zachęca do zabawy z kamerą.
Asiu- naprawdę się cieszymy, że na Ciebie natrafiliśmy i życzymy jak największemu gronu młodych par, aby na Ciebie trafili"